راه گشا صنعت

صفر تا صد صنعت با شما

لیبل های جدید زودی بر روی بسته بندی های صنایع غذایی انگلستان

لیبل های جدید زودی بر روی بسته بندی های صنایع غذایی انگلستان

شرکت Nutritics ارائه کننده خدمات بین المللی در صنعت غذا راه کار جدیدی در عرصه اطلاع رسانی به مصرف کنندگان ارائه داد . این طرح با نام نیس (NIS) شناخته میشود.

به گزارش راه گشا صنعت این شرکت انگلیسی قصد دارد تا استانداردهای مدیریت دستور العمل و لیبل زدن مواد غذایی در سراسر انگلستان را بهبود دهد.

این مشارکت فرصتی هیجان انگیز برای کسب و کارهای  غذایی محسوب میشود . این لیبل نرم افزاری به مشتریان اطلاعات قوی تری برای انتخاب غذاهای سالم تر ارائه می دهد و این توانایی جهت گسترش این لیبل در ۱۲۵ کشور جهان محیا می باشد.

ادغام علم تغذیه با پروژه NIS منجر به راه اندازی یک پایگاه داده ترکیب غذای پیشرفته به نام  NIS Nutritics شد تا کسب و کارها را کنترل کند.

 

پروژه NIS Nutritics شامل

دستور العمل توسعه و روش های عملیاتی

داده های تغذیه ای و آلرژن

تجزیه و تحلیل هزینه منو

همه الزامات لیبل زنی ایمنی مواد غذایی

 

به عنوان بخشی از این توافقنامه، Nutritics  که ارائه دهنده این خدمت تغذیه است ترجیح داده شده است، که یک سیستم استاندارد نشانه گذاری نرم افزار را در انگلستان و ایرلند ایجاد کند که به نیازهای صنایع غذایی پاسخ دهد و همچنین مطابق با اطلاعات غذایی مربوط به قوانین مصرف کنندگان باشد.

Nutritics NIS نیز اولین سیستم تحت ارزیابی اعتباربخشی توسط منابع اطلاعاتی اروپا (EuroFIR، BE) محسوب میشود.

 

دانیان اوکلی، مؤسس و مدیر اجرایی تغذیه، اظهار داشت: این همکاری با NIS فرصتی جذاب  برای هر دو مجموعه برای ترویج در هماهنگ سازی استانداردهای غذایی در اروپا است که ارزش زیادی را برای ارائه دهندگان محصولات غذایی در تولید غذا، لیبل زنی و بخش خرده فروشی خواهد داشت.

 

QIB Extra ، به عنوان بخش مستقر NIS در نورفولک در حال ارائه خدمات محاسبه محتوای تغذیه ای مواد غذایی و همچنین حمایت از سازمان های استاندارد و تجارت است .اطمینان از اطالعات در مورد برچسب های مواد غذایی دقیق و آموزنده است مخصوصا با بانک اطلاعات بروز و یکتا.

 

پل فینگلاس، رئیس بانک های داده های غذایی در QIB و خالق NIS می گوید: ترکیب آخرین لیبل زن های نرم افزاری مواد مغذی با دانش و توانایی های علمی و اطلاعاتی ما، فرصتی جذاب برای کسب و کارهای غذایی برای بهبود برچسب های خود و ارائه به  مصرف کنندگان با اطلاعات قوی تر برای انتخاب غذاهای سالم تر محسوب میشود.

Telegram Facebook WhatsApp +Google Twitter LinkedIn
منبع: راه گشا صنعت ارسال شده در ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ تازه هاي صنعت
طراحی سایت

کلیه مطالب برای راه گشا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون کسب اجازه از مدیران سایت پیگرد قانونی دارد.

طراحی و پیاده سازی توسط تیک4