راه گشا صنعت

صفر تا صد صنعت با شما

فرآورده‌های گوشتی دهکده پروتئین توقیف شد

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، به نقل از روابط عمومی اداره‌ کل استاندارد استان تهران و در پی سوالات همشهریان مبنی بر اینکه آیا تولیدات فرآورده‌ های سوسیس و کالباس در فروشگاه دهکده پروتئین دارای مجوز استاندارد میباشد؟ و همچنین نظر به بازرسی‌ های کارشناسان اداره کل از واحد صنفی دهکده پروتئین واقع در خیابان شریعتی، که مبادرت به تولید سوسیس و کالباس با نام تجارتی فوق با ادعای تولید در حضور خریدار، کرده بود، توقیف کردند.
طاهری با توصیه بر استفاده از فرآورده‌ های گوشتی استاندارد از مردم خواست: از مصرف فرآورده‌ های گوشتی دهکده پروتئین تا زمانی که از این اداره‌کل، پروانه استاندارد دریافت نکرده، اکیدا خودداری کنند و تولید کنندگان مواد پروتئینی نیز باید جهت تولید، مجوز‌های لازم را از سازمان استاندارد و سازمان غذا و دارو اخذ نمایند.
وی در ادامه توضیح داد: مدت زمان لازم برای تولید فراورده‌ های سوسیس و کالباس، باتوجه به نوع و کالیبر فراورده، حداقل هفت تا هشت ساعت است و هیچ تولید کننده و فروشنده‌ای نمی‌تواند در حضور مشتری نسبت به تهیه و تولید این فرآورده‌ ها اقدام نماید و این تنها یک نمایش و عوام‌ فریبی می‌ باشد. تولید کنندگان اینگونه فرآورده‌ ها تنها پس از اخذ پروانه کاربرد علامت استاندارد اجازه فروش و توزیع محصولات خود را دارند.
این مقام مسؤول در پایان به فروشندگانی که به قصد تقلب، اقدام به عوام فریبی می‌نمایند، هشدارداد: در برخورد قانونی با نافیان سلامت و ایمنی جامعه، اغماض نخواهد شد.

فرآورده‌های گوشتی دهکده پروتئین

فرآورده‌های گوشتی دهکده پروتئین

 

Telegram Facebook WhatsApp +Google Twitter LinkedIn
ارسال شده در ۱۲ دی ۱۳۹۷ تازه هاي صنعت
طراحی سایت

کلیه مطالب برای راه گشا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون کسب اجازه از مدیران سایت پیگرد قانونی دارد.

طراحی و پیاده سازی توسط تیک4