راه گشا صنعت

صفر تا صد صنعت با شما

بسته بندی کیسه در شرکت tna ساخته شد

بسته بندی کیسه در شرکت tna ساخته شد

به گزارش راه گشا صنعت ، شرکت tna Breaks Boundaries موفق شد تکنولوژی و مکانیزم این دستگاه را ثبت اختراع و در نهایت بسازد.

توانایی این دستگاه در سرعت بالای آن و در حدود ۳۰۰ کیسه در دقیقه می باشد.

خطای این دستگاه بسیار پایین بوده و تناه دستگاه پرکن و بسته بندی با تکنولوژی نیمه چرخشی جهان محسوب میشود.

در این دستگاه انواع کیسه های بالشتی قابلیت پرشدن و بسته بندی را دارند .

 

مزایا پرکن و بسته بندی چرخشی

سرعت بالا ، انعطاف بالا در اوزان مختلف ، ضایعات صفر کیسه های بسته بندی و مواد غذایی ، دقت بالا از حسن های این دستگاه و تکنولوژی به کار رفته در آن محسوب میشود .

 

به گزارش راه گشا صنعت این شرکت موفق شد با سرمایه گذاری در بخش تحقیق و توسعه خود به این تکنولوژی دست یابد .

از جذاب تر شدن این دستگاه برای کارخانه جات تولیدی میتوان به این مورد هم اشاره کرد که تعویض سایز بسته فقط ۱۰ دقیقه زمان نیاز دارد و هیچگونه اختلالی در تولید ایجاد نخواهد کرد .

 

ویژگی های خاص این ماشین بسته بندی

به دلیل کم بودن محرک های پنوماتیک و عملکرد نیمه چرخشی  که از حرکت مجدد جلوگیری می کند، نیاز به حداقل قدرت و هوا را دارد. به عنوان یک نتیجه، هزینه های عملیاتی به طور قابل توجهی کاهش می یابد و تولید کنندگان قادر به تولید بسیار پایدار می باشند.

از این سیستم نسبت به رقبای دیگر میتوان به ویژگی استهلاک کمتر آن نیز اشاره کرد .

 

با Tna ropac 5، TNA زمینهای جدیدی را با توجه به پیشرفت های مهندسی و نوآوری به پیش می برد. بر خلاف اکثر بسته بندی های مورد استفاده که از تکنولوژی خلاء انتخاب و رها استفاده می کنند، tna ropac بر اساس حرکت انقلابی و نیم چرخشی کیسه تنی خود استوار است. سیستم مستحکم تونا با استفاده از سیستم های افقی متقارن چرخش که می تواند چندین ردیف کیسه را در نظر بگیرد، سیستم سریع و کارآمد می تواند پشته های عمودی کیسه ها را به یک ظرف ثانویه مانند یک جعبه تبدیل کند. در نتیجه این تکنولوژی فوق العاده نوآورانه، فوق العاده با سرعت بالا انباشتگی، tna ropac 5 قادر به بسته بندی تا ۳۰۰ بیتی می باشد که سریعترین بسته بندی برای بسته بندی های انعطاف پذیر در جهان است. سیستم جمع آوری کیسه های نیمه چرخشی همچنین اجتناب از بسته شدن کیسه ها و سر و گردن آن ها را کاهش می دهد و اطمینان حاصل می کند که هر کیسه با دقت بسیار مورد توجه قرار می گیرد، به حداقل رساندن خطر خرابی محصول و کیسه های از دست رفته.

علاوه بر این، tna ropac 5 دارای ویژگی های نیمه اتوماتیک، بدون ابزار تغییر می کند که کمتر از ۱۰ دقیقه طول می کشد تا انعطاف پذیری کامل را در برابر کیسه و اندازه مورد ارائه دهد. همراه با سادگی کلی طراحی جعبه بسته بندی با تعداد کم قطعات متحرک نسبت به مدل های رقیب، تکنولوژی نوآور tna تضمین می کند که سایش و کمبود قطعات اجزاء تجهیزات برای قابلیت اطمینان بالاتر، قابلیت نهایی نگهداری و سرمایه گذاری کامل امنیت. Tna ropac 5 همچنین به دلیل کم بودن محرک های پنوماتیک و عملکرد نیمه چرخشی که از حرکت مجدد جلوگیری می کند، نیاز به حداقل قدرت و هوا دارد. به عنوان یک نتیجه، هزینه های عملیاتی به طور قابل توجهی کاهش می یابد و تولید کنندگان قادر به تولید بسیار پایدار می باشند.

 

مایکل گرین، مدیر کل گروه TNA می گوید: بازار آشامیدنی پررونق است و تولید کنندگان مواد غذایی نیاز به تجهیزاتی دارند که می توانند سرعت و راندمان لازم برای پاسخگویی به تقاضای روزافزون برای میان وعده های بسته بندی را ارائه دهند.

با سرعت ۳۰۰ بسته  در دقیقه، ما توانایی تولید دوبرابری تولید کنندگان مواد غذایی را در یک روز، به طور کامل تضمین میکنیم .

 

ما به دنبال بهبود هستیم تا تولید کنندگان فقط به فکر فروش باشند نه دیگر میزان تولید یا استهلاک ماشین آلات خود .

این دستگاه قادر است که لاین دوقلو در خود جای دهد این به معنی استفاده حداکثری از فضا و افزایش راندمان است.

عرض این دستگاه تنها ۱۲۲۰ میلی متر و ارتفاع آن ۲۱۲۰ میلی متر می باشد .

Telegram Facebook WhatsApp +Google Twitter LinkedIn
منبع: راه گشا صنعت ارسال شده در ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ تازه هاي صنعت
طراحی سایت

کلیه مطالب برای راه گشا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون کسب اجازه از مدیران سایت پیگرد قانونی دارد.

طراحی و پیاده سازی توسط تیک4