راه گشا صنعت

صفر تا صد صنعت با شما

برای چه آمدیم

راه گشا صنعت ضمن عرض خوشامدگویی به شما همراه عزیز

راه گشا صنعت میتواند به عنوان مشاوری امین تمام خدمات لازم و مورد نیاز شما را در زمینه تولید، بهبود، ارتقاء ارائه نماید.

حال در این مسیر بسیار سخت و طاقت فرسا نیاز به همفکری و همراهی شما داریم و امیدواریم ما را با نظرات سازنده و تخصصی خود راهنمایی نموده و در هرچه بهتر شدن این وب سایت و خدماتش یاریمان دهید.بدیهی است وقتی یک طرح به موفقیت کامل می رسد که بتواند تمامی نظرات مخالف و موافق را در جهت ارتقاء هر چه بیشتر آن به کار گیرد و در جامعیت آن نهایت تلاش را بنماید منتظر نظرات سازنده شما خواهیم بود و ارائه این نظرات و همراهی مستمر شما می تواند راه گشای ما باشد و مشوق ما در ادامه این راه و ارائه امکانات بهتر در جهت ارائه خدمات گسترده تر باشید.

اما چرا و چه هدفی ما را به این سوی کشاند ؟!

مشکلات و معضلات صنعت ما را بر آن داشت تا مجموعه را بنا نهیم که بتوانیم خدمات ویژه ای را به صاحبان صنایع ارائه دهیم

مهمترین نکته ای که در ابتدای ورود به یک کار تولیدی حائز اهمیت می باشد آشنا شدن با افراد شاخص و حرفه ای در این زمینه می باشد که بتوانند در مسیر کار تولیدی ضمن راهنمایی های سازنده، مشاوری صادق برای شما بوده و اطلاعات سازنده و درستی را در این زمینه ارائه و نقشه راه مطمئنی را برای شما ترسیم کند.

از وظایف دیگر مشاوران وب سایت راه گشا صنعت ، کاهش هزینه های آزمون و خطا ،همچنین سایر هزینه های قبل از بهره برداری است. لذا این مجموعه با بهره گیری از متخصصین مجرب و با سابقه و بانک اطلاعاتی بسیار قوی ،صاحبان صنعت را به افراد متخصص مرتبط نموده و سعی نمودیم مشاوری امین باشیم.

فعالیت این مجموعه در زمینه ساخت ماشین آلات صنایع غذایی در پوشش مدیریت فروش ماشین سازی های کارآزموده و برند از هر لحاظ مانند کیفیت در ساخت،خدمات پس از فروش واقعی،تعهد به قرارداد و … در قالب هولدینگ ماشین سازی، عاملی گردید تا متقاضی به افراد غیر متخصص مرتبط نشود و از تحمیل ماشین آلات غیر استاندارد و غیر ضروری حدالامکان جلوگیری شود.

راه گشا صنعت علاوه بر سمت مدیریت فروش، وظیفه خود میداند تا با وضع استانداردهای اجباری و سخت گیرانه برای سازندگان ماشین آلات تحت پوشش خود آنها را ارتقاء داده و از برخورد سلیقه ای و غیر حرفه ای دور سازد علاوه بر این نظارت بر ساخت سفارشات را از کانال کنترل کیفیت خود در هر مرحله تا نصب و راه اندازی کنترل می نماید و همراه فعال صنعت باقی می ماند تا حسی متفاوت از خدمات پس از فروش را دریافت کند.

در تامین ماشین آلات،نصب و راه اندازی با اتکاء به نیروهای مجرب و کاردان مسیر بهره برداری را کوتاه نمودیم و از صفر تا صد یک واحد تولیدی را با امکانات سخت افزاری و نرم افزاری امکان پذیر ساختیم.

در زمینه خرید و فروش کارخانه جات و ماشین آلات ، معرفی سرمایه گذار مطمئن نیز ما در راه گشا صنعت قدم هایبزرگی برداشتیم و با توجه به اشراف کامل به تولید سعی می نماییم افراد را بر اساس شرایط و امکانات موجود به هم مرتبط نمائیم.

ما در راه گشا صنعت اعتقاد داریم همه چیز را همگان دانند و همگان از مادر زاده نشده اند مگر اینکه مجموعه ای از افراد  و متخصصین در کنار هم بتوانند عارضه بزرگ صنعت را حل نمایند که ما سعی  نموده ایم این مجموعه را فراهم نماییم و با گزینش افراد حرفه ای و مجرب در صنعت و ثبت در بانک اطلاعاتی امروز ادعا داریم که چنانچه در هر زمینه ای از صنعت کسی قصد سرمایه گذاری داشته باشد میتوانیم نیروی اجرائی قوی و مطمئنی را معرفی نمائیم

راه گشا صنعت راه گشا صنعت، از صفر تا صد صنعت همراه با شماست

طراحی سایت

کلیه مطالب برای راه گشا محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون کسب اجازه از مدیران سایت پیگرد قانونی دارد.

طراحی و پیاده سازی توسط تیک4